Dominika Kołszut

Absolwentka Akademii  Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku,  Uczestniczka kursów muzycznych w Polsce i Szwajcarii, laureatka konkursu Bachowskiego w Gdańsku w kategorii „zespoły kameralne” (2002 r. wyróżnienie) .
Koncertmistrz Teatru Muzycznego  w Lublinie. Od 2004 roku związana z Orkiestrą Trybunału Koronnego w Lublinie, a od kilku lat współpracuje również z Tarkowski Orkiestra, nagrywając muzykę do seriali, reklam i filmów. Od kilka lat rowniez pogłębia swą wiedzę edukacyjną ucząc młodych adeptów muzyki w szkole muzycznej. Miłośniczka psów, jazdy na nartach i tańca, której pasją jest muzyka i podróżowanie.

Współpracuje także z Tomasz Momot Orkiestra , grając koncerty cieszące się dużą popularnością wśród zarówno dzieci  i dorosłych, ze względu na udział gwiazd tj. Majka Jezowska, Beata Kozidrak , Krzysztof Cugowski itd.

Od 2005 r. współtworzy kwartet smyczkowy Ladies obecny na scenach zarowo filharmonii, jak i zwykłych imprezach okolicznościowych .