2021/2022

 

  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pana Krzysztofa Serwety zdobyła I miejsce  w kategorii strings  kat. wiekowa 10-12 lat podczas Valencia Awards Music Competiton Summer 2022 (07.07.2022 r.)
  • Czernaś Paulina z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety zdobyła I miejsce  w kategorii strings  kat. wiekowa 15-17 lat podczas Valencia Awards Music Competiton Summer 2022 (07.07.2022 r.)
  • Czernaś Paulina z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety zdobyła II miejsce  w kategorii strings  kat. wiekowa 13-15 lat podczas Valencia Awards Music Competiton Summer 2022 (07.07.2022 r.)
  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pana Krzysztofa Serwety zdobyła wyróżnienie podczas Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego  (edycja online) w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (24.06.2022 r.)
  • Dalmata Anna z klasy altówki Pana Przemysława Raczka zdobyła III miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego  (edycja online) w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (24.06.2022 r.)
  • Walkowski Michał z klasy klarnetu Pana Piotra Czarnego zdobył II miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego  (edycja online) w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (24.06.2022 r.)
  • Bojarski Paweł z klasy akordeonu Pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak zajął III miejsce w kat. I w Lubelskim Konkursie Akordeonowym (18.06.2022 r.)
  • Bachonko Miłosz z klasy akordeonu Pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak zdobył Grand Prix w Lubelskim Konkursie Akordeonowym (18.06.2022 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej zdobyła tytuł Laurata III nagrody podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu "Miniatura Wiolonczelowa" im. Leona Szymtowskiego w Warszawie (11.06.2022 r.)
  • Bachonko Miłosz z klasy akordeonu Pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak otrzymał Nagrodę Główną za utwór "Toccata no 3" w III Konkursie Kompozytorskim im. Kompozytorów Lubelskich dla dzieci i młodzieży do lat 21 (10.06.2022 r.)
  • Gryta Jagna i Czernaś Paulina z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety zdobyły wyróżnienia podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Festiwalu PRESTO 2022 - edycja online (05.06.2022 r.)
  • Bojarska Zofia z klasy skrzypiec Pani Dominiki Kołszut zdobyła wyróżnienie podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Festiwalu PRESTO 2022 - edycja online (05.06.2022 r.)
  • Duet fortepianowy w składzie: Krzemiński Adam i Niedźwiadek-Sanecki Leon z klasy fortepianu Pani Beaty Saran-Cetery otrzymał wyróżnienie w XI Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2022 (04.06.2022 r.)
  • Cios Zuzanna z klasy fortepianu Pani Renaty Kołodyńskiej-Pyda otrzymała tytuł Laureata w XI Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2022 (04.06.2022 r.)
  • Bachonko Miłosz, Czernaś Paulina, Gałązka Klaudia, Maciejewska Natalia, Sokal Zofia i Walkowski Michał otrzymali Stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej uzyskane w 2021 roku (30.05.2022 r.)
  • Trześniewski Wojciech otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Lublin na realizację w 2022 roku młodzieżowych projektów z zakresu twórczości artystycznej lub z zakresu upowszechnienia kultury pn. "Zaczarowany akordeon" (30.05.2022 r.)
  • Zespół smyczkowy w składzie: Rafał Mięgoć, Mateusz Mac, Emilia Kędzierska i Klaudia Gałązka otrzymał wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku (18.05.2022 r.)
  • Michał Walkowski z klasy klarnetu Pana Piotra Czarnego otrzymał II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2022 (09.05.2022 r.)
  • Miłosz Bachonko, Paulina Czernaś, Anna Dalmata, Klaudia Gałązka, Joanna Kwiecińska, Natalia Maciejewska, Rafał Mięgoć, Zofia Sokal oraz Michał Walkowski otrzymali stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami za osiągnięcia uzyskane w 2021 roku (14.04.2022 r.)
  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pana Krzysztofa Serwety zdobyła II miejsce  w kategorii strings podczas Valencia Awards Summer Session 22 (04.04.2022 r.)
  • Kędzierska Emilia z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety zdobyła II miejsce  w kategorii strings podczas Valencia Awards Summer Session 22 (04.04.2022 r.)
  • Włoda Laura z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej otrzymała wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym CELLOLOVE w Krakowie (11.03.2022 r.)
  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pana Krzysztofa Serwety otrzymała tytuł Laureata  II stopnia w kategorii solo instrumentalne midi w XXII Międzynarodowym Konkursie Digi-Talenty Zima 2022 (07.03.2022 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej otrzymała II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym "Nagraj z nami płytę" w Warszawie (03.03.2022 r.)
  • Gałązka Klaudia z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety otrzymała wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu w Barokowym Stylu (27.02.2022 r.)
  • Kędzierska Emilia z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety otrzymała wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu w Barokowym Stylu (27.02.2022 r.)
  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pana Krzysztofa Serwety otrzymała wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu w Barokowym Stylu (27.02.2022 r.)
  • Czernaś Paulina z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety otrzymała tytuł Laureata w V Ogólnopolskim Festiwalu w Barokowym Stylu (27.02.2022 r.)
  • Włoda Laura z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej otrzymała wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu w Barokowym Stylu (27.02.2022 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej otrzymała wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu w Barokowym Stylu (27.02.2022 r.)
  • Włoda Laura z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej zdobyła wyróżnienie podczas XXII Sokołowskiego Konkursu Kultury Muzycznej (13.02.2022 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej zdobyła II nagrodę podczas XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2022 (02.02.2022 r.)
  • Kwintety smyczkowe w składzie: Tymoteusz Grobel, Jagna Gryta, Kornelia Junko, Joanna Kwiecińska, Natalia Maciejewska oraz Justyna Mazur, Natalia Gadowska, Paulina Czernaś, Klara Grzyb i Ewelina Galicka przygotowane przez Panią Marię Ziarkowsą zdobyły wyróżnienia ex equo podczas XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2022 (02.02.2022 r.)
  • Smyczkowa Orkiestra Kameralna i Chór SM im. W. Lutosławskiego w Lublinie  przygotowana przez Panią Marię Ziarkowską oraz Panią Karolinę Gołofit zdobyli III nagrodę podczas XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2022 (02.02.2022 r.)
  • "Dzwoneczkowa Orkiestra" przygotowana przez Panią Elżbietę Milę-Suską zdobyła II nagrodę podczas XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2022 (02.02.2022 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli Pani Marii Ziarkowskiej otrzymała wyróżnienie II stopnia w kategorii "instrumenty smyczkowe - 13-14 lat" w Międzynarodowym Konkursie Sztuki - Białoruś Lida 2022 (02.02.2022 r.)
  • Gałązka Klaudia z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety otrzymała tytuł Laureata II stopnia w kategorii "instrumenty smyczkowe - 18 lat" w Międzynarodowym Konkursie Sztuki - Białoruś Lida 2022 (02.02.2022 r.)
  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pana Krzysztofa Serwety otrzymała wyróżnienie III stopnia w kategorii "instrumenty smyczkowe - 10-11 lat" w Międzynarodowym Konkursie Sztuki - Białoruś Lida 2022 (02.02.2022 r.)
  • Czernaś Paulina z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety otrzymała wyróżnienie I stopnia w kategorii "instrumenty smyczkowe - 15-17 lat" w Międzynarodowym Konkursie Sztuki - Białoruś Lida 2022 (02.02.2022 r.)
  • Kędzierska Emilia z klasy altówki Pana Krzysztofa Serwety otrzymała tytuł Laureata III stopnia w kategorii "instrumenty smyczkowe - 15-17 lat" w Międzynarodowym Konkursie Sztuki - Białoruś Lida 2022 (02.02.2022 r.)
  • Sokal Zofia z klasy skrzypiec Pani Krzysztofa Serwety została Laureatką w kategorii solo instrumentalne mini podczas XXI Międzynarodowego Konkursu DIGI-TALENTY Święta 2021 (31.12.2021 r.)
  • Bachonko Miłosz z klasy akordeonu Pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak został zwycięzcą programu Virtuozi V4+ (17.12.2021 r.)
  • Czernaś Paulina, Dalmata Anna, Gałązka Klaudia i Kędzierska Emilia otrzymały stypendia w ramach programu stypendialnego "Lubelska kuźnia talentów 2021-2023" realizowanego przez Województwo Lubelskie (07.12.2021 r.)
  • Włoda Laura z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła wyróżnienie podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2021 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała tytuł Laureata podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2021 r.)
  • Czernaś Paulina z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła wyróżnienie podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2021 r.)
  • Kędzierska Emilia z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła wyróżnienie podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2021 r.)
  • Kwiecińska Joanna z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła wyróżnienie podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2021 r.)
  • Gałązka Klaudia  z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała tytuł Laureata podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2021 r.)
  • Nieczypor Eryk z klasy fortepianu pani Beaty Saran-Cetery zdobył III miejsce w kategorii III podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego im. Romualda Twardowskiego w Puławach (17.11.2021 r.)
  • Maciejewska Natalia z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła II miejsce w kategorii III - soliści podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Patriotycznej Trzciana 2021 (11.11.2021 r.)

2020/2021

  • Gorgol Zuzanna z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła II NAGRODĘ w VII Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego w Warszawie (19-20.06.2021 r.)
  • Zuzanna Wójcik z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła II NAGRODĘ w VII Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego w Warszawie (19-20.06.2021 r.)
  • Miłosz Bachonko z klasy akordeonu pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak zdobył GRAND PRIX w Lubelskim Konkursie Akordeonowym (12.06.2021 r.)
  • Oliwia Piłat z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Hanna Osinowska z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Zuzanna Wójcik z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Emilia Kędzierska z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła tytuł Laureata podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Klaudia Gałązka z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Joanna Kwiecińska z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Paulina Czernaś z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Rafał Mięgoć z klasy skrzypiec pana Grzegorza Cholewińskiego zdobył WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Anna Dalmata z klasy altówki pana Przemysława Raczka zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowanego w ramach Piątej Edycji Festiwalu Presto w Poznaniu (13.06.2021 r.)
  • Klara Próchniak z klasy fletu pani Edyty Fil otrzymała WYRÓŻNIENIE w III Ogólnopolskiem Konkursie Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego w Lublinie kat. I (10.06.2021 r.)
  • Zuzanna Wójcik z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas XIX Mikołowskiego Konkursu Interpretacji Instrumentalnej (02.06.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas XIX Mikołowskiego Konkursu Interpretacji Instrumentalnej (02.06.2021 r.)
  • Paulina Czernaś z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała WYRÓŻNIENIE w VII Konkursie Młodych Talentów Czerwionka 2021 (dla skrzypków, pianistów i altowiolistów) (01.06.2021 r.)
  • Smyczkowa Orkiestra Kameralna w składzie: Zuzanna Gorgol, Oliwia Pilat, Rafał Mięgoć, Mateusz Mac, Tymoteusz Grobel, Justyna Mazur, Jagna Gryta, Paulina Czernaś, Klaudia Gałązka, Emilia Kędzierska, Joanna Kwiecińska oraz Anna Dalmata pod kierunkiem pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE podczas XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku (31.05.2021 r.)
  • Jagna Gryta z klasy skrzypiec pani Dominiki Kołszut zdobyła WYRÓŻNIENIE i Złoty Bilet (nagranie utworu na płytę) w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w Warszawie (kategoria-instrument) organizowanym przez Fundację "Ze sztuką przez świat" (29.05.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła I miejsce i Złoty Bilet (nagranie utworu na płytę) w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w Warszawie (kategoria-instrument) organizowanym przez Fundację "Ze sztuką przez świat" (29.05.2021 r.)
  • Miłosz Bachonko z klasy akordeonu pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak zdobył I miejsce - złote pasmo na AWARD CEREMONY INVITATION - Czech Accordion Online Competition 2021 (10.05.2021 r.)
  • Rozalia Węcławska z klasy fortepianu pani Renaty Kołodyńskiej-Pydy zdobyła III miejsce w grupie II podczas XV Konkursu uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" Tarnobrzeg 2021 (29.04.2021 r.)
  • Karolina Bachonko z klasy fortepianu pani Grażyny Skrzypińskiej otrzymała tytuł LAUREATA w X Regionalnym Festiwalu Pianistycznym „MUZYCZNE INSPIRACJE 2021 ONLINE” (23-24.04.2021 r.)
  • Leon Niedźwiadek-Sanecki  i Adam Krzemiński z klasy fortepianu pani Beaty Saran-Cetery otrzymali WYRÓŻNIENIE I stopnia w X Regionalnym Festiwalu Pianistycznym „MUZYCZNE INSPIRACJE 2021 ONLINE” (23-24.04.2021 r.)
  • Rozalia Węcławska z klasy fortepianu pani Renaty Kołodyńskiej-Pyda otrzymała tytuł LAUREATA w X Regionalnym Festiwalu Pianistycznym „MUZYCZNE INSPIRACJE 2021 ONLINE” (23-24.04.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała Stypendium Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia artystyczne o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej uzyskane w 2020 roku (20.04.2021 r.)
  • Miłosz Bachonko z klasy akordeonu pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak zdobył II miejsce w kategorii B w XIII International Accordion Competition Vilnius 2021 (10.04.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol i Patryk Sudewicz otrzymali Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (23.03.2021 r.)
  • Oliwia Piłat z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w Poznaniu w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Hanna Osinowska z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w Poznaniu w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Zuzanna Wójcik z klasy wiolonczeli pani Mari Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Emilia Kędzierska z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Klaudia Gałązka z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Paulina Czernaś z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała WYRÓŻNIENIE w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych, który się odbył w ramach "Festiwalu w Barokowym Stylu" w Poznaniu (19.03.2021 r.)
  • Kwartet smyczkowy w składzie: Anna Dalmata, Zuzanna Gorgol, Mateusz Mac oraz Rafał Mięgoć przygotowany przez panią Marię Ziarkowską otrzymał I MIEJSCE w Konkursie Piosenki Świątecznej "Świętośpiewanie" w Suszcu (15.02.2021 r.)
  • Patryk Sudewicz uczeń kl. II SM II st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka otrzymał I nagrodę (kat. soliści-instrumentalisci) podczas XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2021 (02.02.2021 r.)
  • Kwartet saksofonowy w składzie: Bartłomiej Basak, Jan Niedźwiadek-Sanecki, Patryk Sudewicz oraz pan Andrzej Waszczuk, który przygotował uczniów do konkursu, otrzymał I nagrodę w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2021 (02.02.2021 r.)
  • Kwintet smyczkowy  w składzie: Klaudia Gałązka, Jagna Gryta, Emilia Kędzierska, Justyna Mazur oraz Zuzanna Wójcik przygotowany przez panią Marię Ziarkowską otrzymał II nagrodę podczas XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2021 (02.02.2021 r.)
  •   Trio smyczkowe w składzie: Klaudia Gałązka, Emilia Kędzierska oraz Alicja Ławecka przygotowane przez panią Marię Ziarkowską otrzymało  III nagrodę podczas XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2021 (02.02.2021 r.)
  • Zuzanna Gorgol uczennica kl. I SM II st. z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów organizowanego w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2020 r.)
  • Zuzanna Wójcik uczennica kl. I SM II st. z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów organizowanego w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2020 r.)
  • Paulina Czernaś uczennica kl. I SM II st. z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów organizowanego w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2020 r.)
  • Klaudia Gałązka uczennica kl. IV SM II st. z klasy altówki pana Krzysztofa Serwety otrzymała WYRÓŻNIENIE podczas V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów organizowanego w ramach Festiwalu FORTE (26.11.2020 r.)
  • Zuzanna Gorgol uczennica kl. I SM II st. z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła III MIEJSCE podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu "Miniatura Wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego w Warszawie (26-27.09.2020 r.)

2019/2020

  • Miłosz Bachonko uczeń kl. 5 c-6 SM I st. z klasy akordeonu pani Elwiry Śliwkiewicz-Cisak został zwycięzcą International Music Talent Competition Spring 2020 organizowany przez American Protégé Music Competitions w Nowym Jorku (06.04.2020 r.)
  • Zuzanna Gorgol  uczennica kl. II, c-4 SM I st.  z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej zdobyła II miejsce podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Wiolonczelowego CelloLove w Krakowie (07.03.2020 r.)
  •  Miłosz Bachonko oraz Patryk Sudewicz otrzymali Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (05.03.2020 r.)
  • Patryk Sudewicz uczeń kl. I II st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka zdobył wyróżnienie poczas Bielsko-Biała International Saxfest Winter Edition (10-12.01.2020 r.)
  • Piotr Musiatowicz uczeń kl. II II st.  z klasy fortepianu pana Rafała Maciąga zdobył I miejsce w 3 grupie wiekowej podczas XV Konkursu Pianistycznego im. J. S. Bacha w Zespole Szkół Muzycznych im. O. Kolberga w Radomiu (09.01.2020 r.)

2018/2019

  • Hanna Gorgol uczennica klasy I c-6 SM I  st. z klasy harfy pani Agnieszki Miedzwieckiej otrzymała nagrodę rzeczową pani Urszuli Nowakowskiej-Żwirdowskiej dla wyróżniającego się Debiutanta podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Harfowego im. Karola Grolla w Warszawie (24-26.06.2019 r.)
  • Sudewicz Patryk uczeń klasy IV C-4 SM I st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka zdobył III miejsce w Konkursie Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego (7-8.06.2019 r.)
  • Smyczkowa Orkiestra Kameralna II stopnia pod kierunkiem pani Marii Ziarkowskiej otrzymała WYRÓŻNIENIE podczas XII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku (20-21.05.2019 r.)
  • Jagna Gryta uczennica kl.III c-4, I st. (skrzypce grupa I) z klasy skrzypiec pani Dominiki Kołszut oraz Aleksandra Śledź uczennica kl. I, II st. (wiolonczella grupa II) z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymały wyróznienie II stopnia podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Miniatur w Zamościu (14-16.05.2019 r.)
  • Jan Netczuk uczeń kl. II, II st. z klasy altówki pana Wiesława Bednarza otrzymał wyróżnienie podczas Regionalnego Przeglądu Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu w Zamościu (17-18.05.2019 r.)
  • Zuzanna Gorgol uczennica klasy I c-4 SM. I st. z klasy wiolonczeli pani Marii Ziarkowskiej otrzymała wyróżnienie podczas Regionalnego Przeglądu Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I i II Stopnia w Zamościu (17-18.05.2019 r.)
  • Michał Łukasiuk uczeń klasy 5 c-6 SM. I st. z klasy fortepianu pani Marzenny Wójtowicz został LAUREATEM w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" w Lublinie (30.03.2019 r.)
  • Rozalia Węcławska uczennica klasy 2 c-6 SM I st.  z klasy fortepianu pani Rentay Kołodyńskiej-Pyda otrzymała WYRÓŻNIENIE II STOPNIA w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" w Lublinie (30.03.2019 r.)
  • Sudewicz Patryk uczeń klasy IV C-4 SM I st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka - wyróżnienie w kategorii II w XII Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów Szkoł Muzycznych I stopnia w Biłograju (29-30.03.2019 r.)
  • Łukasiuk Michał i Sudewicz Patryk otrzymali stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących sie twórczościa artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (28.02.2019 r.)
  • Hanna Kopeć i Piotr Musiatowicz uczniowie klasy I SM II st. z klasy fortepianu pana Rafała Maciąga ex aequo zdobyli I miejsce w grupie III w XIV Konkursie Muzyki Jana Sebastiana Bacha w  Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu (17.01.2019 r.)

2017/2018

  • Patryk Sudewicz uczeń klasy III c-4 SM I st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka - II miejsce w kategorii saksofon grupa I w I Konkursie istrumentów dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18-19.06.2018 r.)
  • Jan Netczuk uczeń kl I SM II st. z klasy altówki pana Wiesława Bednarza zdobył wyróżnienie w kategorii B grupie I w IX Konkursie Altówkowym dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Żywcu (18.05.2018 r.)
  • Paweł Szymański uczeń kl III c-4 SM I st., z klasy perkusji pani Eweliny Młynek zdobył wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym "Mały Werblista" organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną im. Karola Kurpińskiego w Warszawie (28.04.2018 r.)
  • Patryk Sudewicz z kl. III c-4 SM I st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka zdobył III miejsce w XXI Fewstiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej w Zespole Szkół Muzycznych I i II st. im. F. Chopina w Białej Podlaskiej (26-27.04.2018 r.)
  • Daniela Drążkowska z kl. IV SM I st. przygotowana przez p. A. Kutrzepę otrzymała tytuł Laureata w kategorii Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej gr I w VII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych "School and Jazz Festival 2018" w Lubaczowie (17-19.04.2018 r.)
  • Mięgoć Rafał z kl. I SM II st. otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za rok 2017 dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (13.03.2018 r.)
  • Zuzanna Pitura z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymała wyróżnienie I stopnia w gr. I w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Rozalia Węcławska z kl. 1 SM I st. przygotowana przez p. R. Kołodyńską-Pyda otrzymała wyróżnienie I stopnia w gr. I w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. M. Żabę otrzymała wyróżnienie II stopnia w gr. II w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 4 SM I st. przygotowany przez p. M. Wójtowicz otrzymał tytuł laureata w gr. II  w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 4 SM I st. przygotowany przez p. Marzennę Wójtowicz zdobył III miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas II Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "MŁODZI WIRTUOZI" im. Carla Czernego (1-2.03.2018 r.)
  • Patryk Sudewicz z kl. III c-4 SM I st. z klasy saksofonu p. Andrzeja Waszczuka zdobył II miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas XXIII Festiwalu Kolęd Puławy 2018 (21.01.2018 r.)
  • Natalia Kaczor z klasy V SM II st. przygotowana przez p. Agnieszkę Tyrawską-Kopeć wzięła udział w Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej i uzyskała wynik bardzo dobry - 21 punktów (06.12.2017 r.)

2016/2017

  • Patryk Sudewicz z klasy II c-4 SM I st. z klasy saksofonu p. Andrzeja Waszczuka zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej w X Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju (8-9.05.2017 r.)
  • Patryk Sudewicz z klasy II c-4 SM I st. z klasy saksofonu p. Andrzeja Waszczuka zdobył III miejsce podczas XX Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (26-27.04.2017 r.)
  • Oskar Mituła z klasy IV SM I st. z klasy gitary p. Andrzeja Boguckiego otrzymał wyróżnienie w III kategorii wiekowej podczas II Podlaskiej Wiosny Gitarowej w Międzyrzecu Podlaskim (22.04.2017 r.)
  • Michał Sudewicz z klasy IV SM I st. z klasy gitary p. Jakuba Niedoborka otrzymał wyróżnienie w III kategorii wiekowej podczas II Podlaskiej Wiosny Gitarowej w Międzyrzecu Podlaskim (22.04.2017 r.)
  • Oskar Mituła z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Andrzeja Boguckiego zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie gitarowym "Gitara na Kresach" Chełm 2017 (05.04.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. przygotowany przez p. Ewę Dudek otrzymał tytuł Laureata w  VIII Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "Skrzypcowe spotkania" (25.03.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej uzyskane w 2016 roku (21.03.2017 r.)
  • Karolina Korkosz z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. B. Saran-Ceterę otrzymała tytuł Laureata w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18.03.2017 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 3 SM I st. przygotowana przez p. M. Żabę otrzymała wyróżnienie II stopnia w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18.03.2017 r.)
  • Filip Kontek z kl. 5 SM I st. przygotowany przez p. B. Saran-Ceterę otrzymał wyróżnienia II stopnia w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18.03.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za rok 2016 dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (07.03.2017 r.)
  • Patryk Sudewicz z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Andrzeja Waszczuka otrzymał wyróżnienie podczas Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej (27-28.02.2017 r.)
  • Bartosz Ryś z kl. II SM I st. przygotowany przez p. Elwirę Śliwkiewicz-Cisak otrzymał wyróżnienie podczas Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej (24.02.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. otrzymał główną rolę dziecięcą w przedstawieniu "Czarcia Łapa" organizowanym przez Teatr Muzyczny w Lublinie we współpracy z Akademią Wokalno-Teatralną Jerzego Turowicza (23.02.2017 r.)
  • Oskar MItuła z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Andrzeja Boguckiego otrzymał I miejsce w III kategorii w VII Konkursie Gitarowym w Szczebrzeszynie (10.02.2017 r.)
  • Michał Sudewicz z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Jakuba Niedoborka otrzymał II miejsce w III kategorii w VII Konkursie Gitarowym w Szczebrzeszynie (10.02.2017 r.)
  • Alicja Ławecka z kl. II SM I st. otrzymała najwyższą punktację spośród wszystkich uczestników w Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu SM I st. (09.02.2017 r.).
  • Duet fortepianowy w składzie: Michał Łukasiuk z kl. 3 oraz Filip Kontek z kl. 4 przygotowani przez p. B. Saran-Cetera oraz p. M. Wójtowicz otrzymali wyróżnienie podczas XIII Ogólnopolskiego Konkursu Kameralistyki Fortepianowej w Toruniu ( 25.11.2016 r.)

2015/2016

  • Michał Łukasiuk z kl. 2 SM I st. przygotowany przez p. Marzennę Wójtowicz zdobył wyróżnienie w VII Międzynarodowym Konkursie im. J. Garści w Stalowej Woli (16-20.05.2016 r.)
  • Michał Sudewicz z kl. III SM I st. przygotowany przez p. A. Bekieszę otrzymał III miejsce w II kategorii w VII Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2016 (Lublin, 8.05.2016 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 4 przygotowany przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymał wyróżnienie I stopnia w gr. II  w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Duet fortepianowy w składzie: Michał Łukasiuk z kl. 2 oraz Filip Kontek z kl. 3 przygotowani przez p. B. Saran-Cetera oraz p. M. Wójtowicz zdobyli tytuł Laureata w gr. II w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Alicja Kiwacka z kl. 1 przygotowana przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymała wyróżnienie II stopnia w gr. I w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Karolina Korkosz z kl. 1 przygotowana przez p. B. Saran-Cetera oraz Michał Telejko z kl. 1 przygotowany przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymali wyróżnienie w gr. I w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 2 przygotowana przez p. M. Żabę otrzymała tytuł Laureata w gr. I w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 4 przygotowany przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymał III miejsce w XV Regionalnym Konkursie Pianistycznym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia (Radzyń Podlaski, 22.04.2016 r.)
  • Rafał Mięgoć z klasy 5 SM I st. otrzymał 3 miejsce ex aequo w kategorii instrumentalnej grupy III w VII Regionalnym Konkursie Monograficznym poświęconym życiu i twórczości Romualda Twardowskiego "Mistrz Twardowski" (Puławy, 22 marca 2016 r.)
  • Rafał Mięgoć z klasy 5 SM I st. otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (15 marca 2016 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 2 oraz Filip Kontek z kl. 3 SM I st., przygotowani przez p. Beatę Saran-Cetera oraz p. Marzennę Wójtowicz zdobyli III miejsce w I kategorii w V Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych "Grajmy Razem" w Zamościu (17-19 marca 2016 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 5 SM I st. przygotowany przez p. E Dudek otrzymał wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie SKrzypcowym "Skrzypcowe spotkania" w Lublinie (30 stycznia 2016 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 2 oraz Filip Kontek z kl. 3 SM I st., przygotowani przez p. Beatę Saran-Cetera oraz p. Marzennę Wójtowicz zdobyli Nagrodę Pierwszego Stopnia w II kategorii wiekowej w XIII Makroregionalnym Konkursie Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (4-6 grudnia 2015 r.)
  • Dominik Dudzisz z kl. 3 SM I st. zdobył wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej 2015 w Lublinie (13 listopada 2015 r.)

2014/2015

  • Zespół w składzie: Alicja, Agnieszka, Adam Czarneccy zdobył II miejsce podczas Oglonopolskiego Festiwalu Akordeonowego - Harmonia Viva w Solcu Zdroju (12-15 czerwca 2015 r.)
  • Piotr Deptuła z kl. III SM II st. przygotowany przez p. K. Serwetę zdobył I miejsce w IV kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Weronika Dalmata z kl. III SM II st. przygotowana przez p. E. Dudek zdobyła II miejsce w IV kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Łucja Wesołowska z kl. I SM II st. przygotowana przez p. E. Zamiejską zdobyła III miejsce w IV kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Amelia Ipnar z kl. 5 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską zdobyła I miejsce w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Klaudia Gałązka z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. K. Serwetę oraz Rafał Mięgoć z kl. 4 SM I s. przygotowany przez p. E. Dudek zdobyli ex aequo II miejsce w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Anna Dalmata z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. E. Dudek zdobyła III miejsce w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Justyna Blicharz z kl. II SM I st. przygotowana przez p. K. Serwetę zdobyła I miejsce w II kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Aleksandra Śledź z kl. 3 SM I st. przygotowana przez p. M. Ziarkowską oraz Mateusz Mac z kl. II SM I st. przygotowany przez p. E. Stawicką zdobyli ex aequo III miejsce w II kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Hanna Osinowska z kl. 1 SM I st. przygotowana przez p. M. Ziarkowską zdobyła I miejsce w I kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Emilia Kędzierska z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. K. Serwetę, Laura Łabiga z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską oraz Jakub Stańczyk z kl. III SM I st. przygotowany przez p. K. Serwetę otrzymali wyróżnienia w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Aleksandra Chodyra z kl. 3 SM I st. przygotowana przez p. A. Kutrzepę, Natalia Gąbka z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską oraz Nela Nowak z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską otrzymały wyróżnienia w II kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Batłomiej Pietrzak z klasy IV SM II st. przygotowany przez p. W. Kopycińskiego otrzymał wyróżnienie w grupie III podczas XVIII Festiwalu Instrumentów Dętych, Biała Podlaska (28 - 29 kwietnia 2015 r.)
  • Magdalena Burek z klasy V SM II st. przygotowana przez p. P. Czarnego otrzymała wyróżnienie w grupie III podczas XVIII Festiwalu Instrumentów Dętych, Biała Podlaska (28 - 29 kwietnia 2015 r.)
  • Klasa II SM I st. przygotowana przez p. E. Milę-Suską otrzymała wyróżnienie w I Regionalnych Prezentacjach Rytmicznych Szkół Muzycznych I Stopnia (25 kwietnia 2015 r., Międzyrzec Podlaski)
  • Justyna Blicharz z klasy II SM I st. przygotowana przez p. Krzysztofa Serwetę zdobyła II miejsce w I kategorii instrumentalnej w VI Regionalnym Konkursie Monograficznym poświęconym życiu i twórczości Fryderyka Chopina oraz kompozytorom polskiego romantyzmu "Razem z Fryderykiem", Puławy (25 marca 2015 r.)
  • Filip Kontek z kl. 2 przygotowany przez p. B. Saran-Ceterę otrzymał tytuł laureata w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 1 przygotowany przez p. M. Wójtowicz otrzymał tytuł laureata w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Weronika Prus z kl. IV SM  I st. przygotowana przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymała wyróżnienie II stopnia w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Maja Glimasińska z kl. 3 przygotowana przez p. R. Kołodyńską-Pydę  otrzymała wyróżnienie II stopnia w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Martyna Poznańska z kl. 3 przygotowana przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymała wyróżnienie I stopnia w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 1 przygotowana przez p. M. Żabę  otrzymała wyróżnienie w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Agnieszka Czarnecka, Alicja Czarnecka, Adam Czarnecki, Rafał Mięgoć oraz Aleksandra Śledź zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2015 (24 lutego 2015 r.)
  • Piotr Deptuła został uhonorowany Stypendium Artystycznym na rok 2015 przyznanym przez Wójta Gminy Niedrzwica Duża (22 stycznia 2015 r.)
  • Weronika Prus z kl. IV SM I st., przygotowana przez p. Magdalenę Imielińską zdobyła I miejsce w Konkursie Wiedzy o Oskarze Kolbergu w ramach VII Lubelskiego Turnieju Muzyki i Wiedzy o Oskarze Kolbergu (2 grudnia 2014 r.)

2013/2014

  • Justyna Blicharz z kl. I SM I st., przygotowana przez p. K. Serwetę otrzymała wyróżnienie w XIX Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas SKrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kotrabasu Szkół Muzycznych I st. w Zamościu (23 maja 2014 r.)
  • Aleksandra Śledź z kl. 2 przygotowana przez p. M. Ziarkowską otrzymała wyróżnienie w VI Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w Stalowej Woli (19 maja 2014 r.)
  • Justyna Blicharz z kl. I SM I st., przygotowana przez p. K. Serwetę oraz Rafał Mięgoć z kl. 3, przygotowany przez p. E. Dudek otrzymali tytuł laureata, a Mateusz Mac z kl. I SM I st., przygotowany przez p. E. Stawicką - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "W krainie tańca" (11-12 kwietnia 2014 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 2 przygotowany przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymał wyróżnienie w XIV Regionalnym Konkursie Pianistycznym w Radzyniu Podlaskim (11 kwietnia 2014 r.)
  • Klara Juros z kl. IV SM II st., przygotowana przez p. M. Imielińską otrzymała tytuł laureata z wyróżnieniem w XXXVIII Olimpiadzie Artystycznej (10 kwietnia 2014 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 2 i Jakub Komsta z kl. 5, przygotowani przez p. R. Kołodyńską-Pydę oraz Zuzanna Turkiewicz z kl. 4 i Krzysztof Wośko z kl. 5 przygotowani przez p. B. Saran-Ceterę otrzymali wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" (21 marca 2014 r.)
  • Magdalena Burek z klasy klarnetu p. P. Czarnego zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego przesłuchań organizowanych przez CEA.
  • Alicja Wierzchowska, Laura Łabiga i Piotr Deptuła zostali uhonorowani stypendiami artystycznymi na rok 2014 przyznanymi przez Wójta Gminy Niedrzwica Duża

2012/2013

  • Piotr Bożym, uczeń SM II st., został nominowany do II etapu konkursu "Diamenty Lublina 2013" (29 maja 2013 r.)
  • Justyna Żak z kl. 1 SM I st. zdobyła wyróżnienie w kategorii kl. 0-1 w Konkursie Plastycznym - prac plastycznych inspirowanych twóczością Witolda Lutosławskiego (19 maja 2013 r.)
  • Krzysztof Wośko z kl. 4 SM I st. p. B. Saran-Cetery został laureatem Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego "Muzyczne Inspiracje" organizowanego przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (24 kwietnia 2013 r.)
  • Amelia Ipnar z kl. 3 SM I st. i Laura Łabiga z kl. 2 SM I st. p. E. Zamiejskiej oraz Rafał Mięgoć z kl. 2 SM I st. p. E. Dudek - otrzymali wyróżnienia w regionalnym konkursie skrzypcowym "Piękne polskie melodie", Lublin (16 marzec 2013 r.)
  • Adam Czarnecki z II kl. II st. zakwalifikował się do II etapu I Ogólnopolskiego Konkursu z Literatury Muzycznej "Najpiękniejsza jest muzyka polska", Radom 2012 r.
  • George Mkrtzjan z kl. V II st. otrzymał wyróżnienie w V Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym (kwiecień 2012 r.)
  • Piotr Bożym z kl. III II st. oraz Monika Parczyńska- absolwentka naszej szkoły zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2012

2011/2012

  • Weronika Dalmata z kl. IV SM I st. - II miejsce, Maria Wnuk z kl. 6 SM I st. - III miejsce, Adam Czarnecki z kl. I IIst. - wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu "Impresjonizm w sztuce i muzyce". Uczniów przygotowały p. Elżbieta Mila-Suska oraz p. Katarzyna Piesta.
  • Krzysztof Wośko z kl. 3 SM I st. p. Grażyny Wysockiej-Skrzypińskiej- II miejsce, Zuzanna Turkiewicz z kl. 2 SM I st. p. Beaty Saran-Cetery- III miejsce, a Jakub Komsta z kl.3 SM I st. p.Renaty Kołodyńskiej-Pydy - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym " Muzyczne Inspiracje 2012" (28 marca 2012)
  • Piotr Bożym, Konrad Dołowy, Vadim Gierko, Marzena Wiśniewska, Milena Gieroba zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2011

2010/2011

  • Agata Sulowska z klasy 1 SM I st. - wyróżnienie w kategorii plastyka w XII Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne", Nałęczów (czerwiec 2011)
  • Jan Tarnas z klasy IV SM I st. -III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu F. Liszta ( 16 kwietnia 2011r)
  • Tadeusz Cieślak z klasy II IIst. oraz Klara Juros z klasy IV SM I st. -II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu F. Liszta ( 16 kwietnia 2011r)
  • Krzysztof Wośko z kl. fortepianu p. Grażyny Wysockiej-Skrzypińskiej zajął II miejsce w grupie I w II Monograficznym Konkursie poświęconym życiu i twórczości R. Twardowskiego ( solista). I miejsca nie przyznano. (6 kwietnia 2011 r.)
  • Milena Gieroba, Natalia Pieńkowska oraz Magdalena Welc zostały uhonorowane stypendiami Urzędu Gminy Niedrzwica Duża (luty 2011 r.)
  • Magdalena Welc z kl. wokalu p. Joanny Mania została laureatką programu " Mam Talent" uzyskując największą ilość głosów i jednogłośną aprobatę Jury (23 października 2010r.)

2009/2010

  • Kondrad Dołowy z z kl. fortepianu p. Magdaleny Strońskiej zajął III miejsce w Podkarpackim Festiwalu Muzyki Chopinowskiej w Zbydniowie ( 13 czerwca 2010 r.)
  • Vadim Gierko z kl. gitary p. Jakuba Niedoborka zajął III miejsce w IV Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2010 w IV kat. (5-6 czerwca 2010 r.) Michał Makowski z kl. gitary p. Jakuba Niedoborka otrzymał wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2010 w IV kat. (5-6 czerwca 2010 r.) Jagoda Czajkowska z kl. wokalu p. Joanny Mania otrzymała wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Europejskiej
  • Aleksandra Wapińska z kl. wokalu p. Joanny Mania otrzymała wyróżnienie w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Piotrkowie (23 kwietnia 2010 r.)
  • Anna Wąsik z kl. wokalu p. Joanny Mania zajęła III miejsce w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Piotrkowie (23 kwietnia 2010 r.)
  • Maria Olesińska z kl. 6 SM I st. p. Elżbiety Mili- Suskiej - I miejsce w konkursie plastycznym:"Moje inspiracje muzyczne" 2009/2010 motto: "Drogą, która wiedzie przez życie jak marzenie" (kwiecień 2010 r.)
  • Maria Olesińska zdobyła wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu im. F. Chopina w Lubartowie. Uczennicę przygotowała pani Elżbieta Mila- Suska (10 kwietnia 2010 r.)
  • Borys Łozowski z klasy pana Jakuba Kotyni otrzymał wraz z zespołem Rockee Jazz III miejsce w konkursie młodych zespołów jazzowych JAZZDA 2010 w Świdniku ( 27 marca 2010 r.)
  • Klara Juros, Magdalena Mazur i Maria Olesińska, przygotowane przez panią E. Milę-Suską zajęły III miejsce w VI Lubelskim Turnieju Wiedzy i Muzyki Wielcy Romantycy Niemieccy (28 listopad 2009 r.)
  • Monika Parczyńska absolwentka naszej szkoły zdobyła wyróżnienie oraz Tradycyjną Nagrodę im. Wojciecha Bellona na 45 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (14 - 16 października 2009 r.). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
    Posłuchaj piosenek Moniki Parczyńskiej:
  • Dominika Baran i Anna Drążkowska zostały zakwalifikowane do II Międzynarodowego Konkursu Nałęczowska Nutka, który odbył się 23-24 października 2009 r. Dominika Baran z Ogniska Umuzykalniającego z klasy wokalu p. Anety Dąbskiej zajęła dodatkowo III miejsce

2008/2009

  • Monika Parczyńska z klasy VI (II st.) gitary p. Jakuba Niedoborka - I miejsce w Przeglądzie Solistów i Zespołów Muzycznych I Festiwalu Młodych UMCS
  • Anna Drążkowska, Hovsep Mkrtchyan zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2009
  • Konrad Dołowy z klasy I (II st.) fortepianu p. Magdaleny Strońskiej - II miejsce w Concours Musical de France - dyscyplina: fortepian klasyczny stopień wirtuozowski III, Paryż (5 kwietnia 2009 r.)
  • Zuzanna Filipiak z klasy 6 SM I st. p. Anety Walczewskiej - I miejsce w kategorii plastyka w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Maria Olesińska z klasy 5 SM I st. p. Anety Walczewskiej - III miejsce w kategorii plastyka w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Anna Drążkowska z klasy II (II st.) p. Anety Walczewskiej - III miejsce w kategorii plastyka w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Milena Gieroba z klasy 1 SM I st. p. Moniki Toczyńskiej - I miejsce w kategorii literatura w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Katarzyna Smoleń z klasy 3 SM I st. p. Moniki Toczyńskiej- II miejsce w kategorii literatura w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Monika Parczyńska z klasy VI (II st.) p. Magdaleny Gągoł - wyróżnienie - finalistka ogólnopolskiego etapu Olimpiady Artystycznej z Historii Muzyki (30 marca 2009 r.)

2007/2008

  • Hovsep Mkrtchyan z klasy I (II st.) gitary p.  Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w III Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2008 (10-11 maja 2008 r.)
  • Anna Żydek z klasy 4 SM I st. przyg. przez p. Anetę Walczewską - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Georgu Gershwinie przeprowadzonym w ramach III Ogólnopolskiego Konkursu-Festiwalu George'a Gershwina w Lubartowie (29 marca 2008 r.)
  • Anna Drążkowska z klasy I (II st.) - I miejsce w kategorii plastyka w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Anna Drążkowska z klasy I (II st.) - III miejsce w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Katarzyna Smoleń z klasy 2 SM I st. - wyróżnienie w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Bernadeta Szadkowska z klasy 3 SM I st.- III miejsce w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Anna Żydek z klasy IV SM I st. - III miejsce w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Bartłomiej Łuć, Owsep George Mkrtchyan, Piotr Serewko zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2008

2006/2007

  • Anna Drążkowska, Emilia Łabiga, Bartłomiej Łuć, Monika Parczyńska, Kaja Pielaszkiewicz zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2007
  • Anna Żydek z klasy 6 przyg. przez p. Magdalenę Imielińską - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Karolu Szymanowskim przeprowadzonym w ramach II Ogólnopolskiego Konkursu-Festiwalu Karola Szymanowskiego w Lubartowie (marzec 2007 r.)
  • Bartłomiej Łuć z klasy 4 gitary p. Alicji Bekieszy - II miejsce w II Międzyszkolnym Przeglądzie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I Stopnia
  • Piotr Serewko z klasy drugiej gitary p. Alicji Bekieszy - wyróżnienie w w II Międzyszkolnym Przeglądzie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I Stopnia
  • Anna Drążkowska z klasy 6 skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - I miejsce w I grupie wiekowej w Konkursie Zespołów Kameralnych "Mozart i inni klasycy" (listopad 2006)

2005/2006

  • Kaja Pielaszkiewicz z klasy 3 skrzypiec p. Ewy Dudek - tytuł laureata III Euroregionalnych Spotkań Muzycznych "Skrzypce i ja" w Lublinie (maj 2006r.)
  • Adriana Pyc z klasy 4 gitary p. Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w III kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Jan George Mkrtchyan z klasy 5 gitary p. Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w II kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Klara Francuz z klasy 5 gitary p. Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w II kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Monika Parczyńska z klasy II II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego - III miejsce w III kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Michał Makowski z klasy drugiej II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego- II miejsce w IV kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Aleksandra Sieńko z klasy szóstej fortepianu p. Beaty Saran-Cetery - wyróżnienie w X Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I Stopnia w Radzyniu Podlaskim (kwiecień 2006r.)
  • Monika Parczyńska z klasy drugiej II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce w kategorii szkół II st. w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Michał Makowski z klasy drugiej II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego- I miejsce w kategorii szkół II st. w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Jan George Mkrtchyan z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce ex aequo w grupie do lat 14 w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Klara Francuz z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce ex aequo w grupie do lat 14 w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Anna Drążkowska z klasy piątej skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - 4 miejsce w kategorii duetów podczas 10th International Competition of Bohdan Warchal "TALENTS FOR EUROPE" w Dolnym Kubinie na Słowacji (kwiecień 2006r.)
  • Anna Drążkowska, Emilia Łabiga, Michał Makowski, Monika Parczyńska, Aleksandra Sieńko zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2006
  • Karolina Bochen z klasy czwartej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską- I miejsce w Konkursie Wiedzy o Wolfgangu Amadeuszu Mozarcie przeprowadzonym w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu-Festiwalu Mozartowskiego w Lubartowie (marzec 2006r.)
  • Karolina Bochen - zdobycie I miejsca - IV Lubelski Turniej Muzyki i Wiedzy o Fryderyku Chopinie, Lublin, 1-2 grudnia 2005r.

2004/2005

  • Anna Drążkowska z klasy czwartej skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - wyróżnienie w V Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (czerwiec 2005r.)
  • Anna Drążkowska z klasy czwartej skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - wyróżnienie w X Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I st. w Zamościu (maj 2005r.)
  • Grzegorz Bil i Tadeusz Cieślak z klasy drugiej saksofonu p. Andrzeja Waszczuka- wyróżnienie w kategorii zespołów kameralnych podczas VIII Podlaskiego Konkursu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (kwiecień 2005r.)
  • Monika Parczyńska z klasy szóstej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską - III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie z Kształcenia Słuchu Szkół Muzycznych I st. w Zamościu (kwiecień 2005r.)
  • Kaja Pielaszkiewicz z klasy drugiej skrzypiec p. Ewy Dudek - tytuł laureata II Spotkań Muzycznych „Skrzypce i ja” w Lublinie (kwiecień 2005r.)
  • Michał Makowski z klasy szóstej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2005r.)
  • Monika Parczyńska z klasy szóstej gitary p. Andrzeja Boguckiego - I miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2005r.)
  • Emilia Łabiga z klasy szóstej fortepianu p. Ewy Minickiej - wyróżnienie w Concours Musical de France w St Maur des Fosses pod Paryżem (luty 2005r.)

2003/2004

  • Aleksandra Sieńko z klasy czwartej fortepianu p. Beaty Saran-Cetera - III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Monika Parczyńska z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Michał Makowski z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - I miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Emilia Łabiga z klasy piątej fortepianu p. Ewy Minickiej - III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Emilia Łabiga z klasy piątej fortepianu p. Ewy Minickiej - wyróżnienie w III Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy o Piotrze Czajkowskim (listopad 2003r.)
  • Iga Francuz z klasy drugiej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską - III miejsce w III Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy o Piotrze Czajkowskim (listopad 2003r.)

2002/2003

  • Joanna Sudół z klasy czwartej fletu p. Elżbiety Karpińskiej - wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Emilia Łabiga z klasy czwartej fortepianu p.  Ewy Minickiej - III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Monika Parczyńska z klasy czwartej gitary p. Andrzeja Boguckiego - III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Michał Makowski z klasy czwartej gitary p. Andrzeja Boguckiego - I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Ewa Pietraś z klasy czwartej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską - wyróżnienie w II Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy o Karolu Szymanowskim (listopad 2002r.)

2001/2002

  • Emilia Łabiga z klasy trzeciej fortepianu p. Ewy Minickiej - wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2002r.)
  • Joanna Sudół z klasy trzeciej fletu p. Elżbiety Karpińskiej- wyróżnienie w VI Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów Klas Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (maj 2002r.)