Uczniowie naszej szkoły z wizytą w Filharmonii Narodowej w Warszawie

19 kwietnia 2026 roku Pani Yevheniia Protsenko wraz ze swoimi uczniami uczestniczyła w koncercie wybitnego pianisty Grzegorza Niemczuka w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Wyjazd był z pewnością cenną lekcją. Uczniowie mogli doświadczyć mistrzowskiej interpretacji i scenicznego kunsztu artysty na przykładzie sonat fortepianowych, które znalazły się repertuarze koncertu.

Wstecz