Andrzej Bogucki

Andrzej Bogucki jest absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS (specjalność gitara) , gdzie z wynikiem bardzo dobrym uzyskał tytuł magistra sztuki. Jest on nauczycielem z wieloletnim stażem pracy  oraz doświadczeniem.  Przez wiele lat pracował w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim, a od 2004 r. współpracuje ze Szkołą Muzyczną I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie, gdzie już od samego początku dał się poznać jako świetny pedagog i gitarzysta.

Nauczyciel jest bardzo zaangażowany w życie szkoły i przygotowuje uczniów z sukcesami do koncertów i konkursów rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Od wielu lat pomaga w organizacji Ogólnopolskiego Wiosennego Konkursu Gitarowego w Lublinie.