Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023!

Drzwi Otwarte

Zapraszamy do naszej szkoły na "Drzwi Otwarte" w dniach:

02.04.2022 r. (sobota) - godz. 11.00 s. 6

07.05.2022 r. (sobota) - godz. 11.00 s. 6

04.06.2022 r. (sobota) - godz. 11.00 s. 6

Kandydaci oraz ich rodzice (opiekunowie) będą mieli możliwość zwiedzenia budynku szkoły, konsultacji z nauczycielami, zapoznania się z ofertą, poznania instrumentów oraz wysłuchania prezentacji muzycznych.

Szkoła prowadzi dla kandydatów bezpłatne konsultacje z nauczycielami wybranego instrumentu (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) oraz nieodpłatnie poradnictwo, które obejmuje w szczególności informowanie o zasadach rekrutacji, programie kształcenia i warunkach nauki w szkole.

Ponadto, w ramach wirtualnych "Drzwi Otwartych" będziemy również cyklicznie prezentować specjalności, w zakresie których można się kształcić w naszej szkole. Dziękujemy naszym uzdolnionym uczniom i niezawodnym nauczycielom!

FILMY:

Opinie uczniów, absolwentów i rodziców - LINK DO FILMU

Zaproszenie do szkoły - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy gitary - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy fortepianu - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy klarnetu - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy oboju - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy skrzypiec - LINK DO FILMU

"Muzyczna opowieść" - filmik instruktażowy dla kandydatów do SM I stopnia - LINK DO FILMU

Smyczkowa orkiestra kameralna pod kierunkiem Pani Marii Ziarkowskiej - LINK DO FILMU

Zespół kameralny pod kierunkiem Pana Piotra Czarnego - LINK DO FILMU

Konsultacje w sprawie rekrutacji:

telefonicznie (81) 450 57 44

osobiście, po wcześniejszym umówieniu się.