Informacje organizacyjne na rok szkolny 2022 2023

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

serdecznie witam w nowym roku szkolnym 2022/2023!

Przedstawiam Państwu najważniejsze informacje organizacyjne:

1. w dniu 01.09.2022 r. zaplanowane zostały indywidualne spotkania z nauczycielami prowadzącymi przedmiot główny według ustalonego harmonogramu. Istnieje także możliwość ustalenia terminu zajęć poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z nauczycielem (uczniowie klas pierwszych otrzymają numery kontaktowe z biura szkoły drogą mailową lub telefoniczną);
  2. biuro szkoły będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00;
  3. korzystanie z magazynu instrumentów oraz biblioteki będzie możliwe: osobiście – w godzinach pracy biura szkoły lub telefonicznie 81 450 57 44 i mailowo szkolamuzyczna.lublin@gmail.com, jak również za pośrednictwem nauczyciela instrumentu;
  4. w szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny „Fryderyk” – dane do logowania pozostają bez zmian. Nowi uczniowie i ich rodzice otrzymają dane dostępowe wraz z Instrukcją użytkowania oraz pierwszego logowania w pierwszym tygodniu września drogą mailową;
  5. zajęcia z chóru zaplanowaliśmy osobno dla szkoły muzycznej I stopnia i szkoły muzycznej II stopnia. Przypominam o obowiązku realizacji tego przedmiotu dla wszystkich uczniów kl. 4-6 cyklu 6-letniego i kl. II-IV cyklu 4-letniego w SM I st. oraz kl. I-III (niekiedy również w klasie IV, jeśli ktoś nie zrealizował do tej pory wymaganego pensum godzin) w SM II st.

- chór SM I st. – soboty – p. Karolina Gołofit – 10.00 – 11.30 Al. Kraśnicka 84 sala kameralna,

- chór SM II st. – soboty – p. Karolina Gołofit – 11.45 – 13.15 ul. Paśnikowskiego 6 s. 215LO;

1. nauczyciele przedmiotów głównych zostali zobowiązani do przekazywania swoim uczniom informacji nt. pozostałych zajęć praktycznych - fortepian dodatkowy (uczniowie kl. 5-6 c-6 i kl. III-IV c-4 SM I st.), zespół kameralny (SM II st.), fortepian obowiązkowy (uczniowie kl. I-V SM II st.), akompaniament.
  2. plan zajęć grupowych zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły dnia 01.09.2022 r. (rano), po zatwierdzeniu przez radę pedagogiczną. Bardzo proszę o obecność na pierwszych organizacyjnych zajęciach zgodnie z planem. UWAGA! Pani Ewa Naręgowska - nauczycielka uczniów klas pierwszych - zaprasza rodziców na spotkanie organizacyjne w dniu 01.09.2022 r. godz. 19.00 w sali kameralnej (ostatnie piętro);
  3. wszystkie zajęcia indywidualne oraz zajęcia grupowe w SM I st. realizowane są w siedzibie szkoły tj. przy al. Kraśnickiej 84 w Lublinie. Zajęcia grupowe w SM II st. realizowane są  w salach lekcyjnych zlokalizowanych w budynkach szkół niepublicznych Sfera przy ul. Paśnikowskiego 6. Oznaczenie LO oznacza, że sala znajduje się w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego.
  4. czesne za naukę w szkole w roku szkolnym 2022/2023 kształtuje się następująco:

szkoła muzyczna I st.

6-letni cykl nauczania

czesne - 480,00 zł/m-c

4-letni cykl nauczania

czesne - 500,00 zł/m-c

szkoła muzyczna II stopnia

czesne – 550 zł/m-c

Proszę o umieszczanie w tytule przelewu następujących informacji: imię i nazwisko ucznia, szkoła (I st./II st.), miesiąc i rok za jaki została dokonana opłata, informacja o wypożyczeniu instrumentu (jeśli dotyczy).

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023  składam wszystkim Nauczycielom życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z muzyką, życzę, aby zdobyte umiejętności umożliwiały osiąganie sukcesów w następnych etapach edukacji, a nasza szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Wszystkim Rodzicom naszych uczniów życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.

podpis