Aktualnie w naszej szkole pracują następujący nauczyciele:

Wiesław Bednarz altówka
Magdalena Błażejczyk gitara
Andrzej Bogucki gitara
Marcin Bronisz gitara
Łukasz Buczyński fortepian
Barbara Cedrowska przedmioty ogólnomuzyczne
Grzegorz Cholewiński skrzypce
Magdalena Cyran przedmioty ogólnomuzyczne
Piotr Czarny klarnet
Edyta Fil flet
Wiesława Gąsowska fortepian, akompaniament
Karolina Gołofit chór
Magdalena Imielińska przedmioty ogólnomuzyczne
Dorota Kapica-Kośmińska fortepian
Renata Kołodyńska-Pyda fortepian
Dominika Kołszut skrzypce
Justyna Krenz przedmioty ogólnomuzyczne
Elżbieta Mila-Suska przedmioty ogólnomuzyczne
Aleksandra Meisner harfa
Ewelina Młynek perkusja (zastępstwo Marcin Niedźwiedź)
Ewa Naręgowska przedmioty ogólnomuzyczne
Jakub Niedoborek gitara
Jurand Przewłoka gitara
Przemysław Raczek altówka
Beata Saran-Cetera fortepian
Krzysztof Serweta skrzypce, altówka
Grażyna Skrzypińska fortepian
Elwira Śliwkiewicz-Cisak akordeon
Bartłomiej Tabor fortepian, akompaniament
Piotr Tokarczyk przedmioty ogólnomuzyczne
Andrzej Waszczuk saksofon
Marzenna Wójtowicz fortepian
Maria Ziarkowska wiolonczela, kameralna orkiestra smyczkowa
Małgorzata Żaba fortepian

Dyrektorem Szkoły jest Anna Drążkowska.

Pozostali pracownicy:

wicedyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych - Joanna Krępecka

biuro - Agnieszka Poznańska

biblioteka - Izabela Krawczyk

Z radością informujemy, że z okazji 20-lecia istnienia szkoły honorowy order Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla Kultury Polskiej" otrzymał:

  • p. Krzysztof Serweta

Dyplomy uznania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za "pełną oddania pracę pedagogiczną" otrzymali:

  • p. Marianna Gąsowska
  • p. Magdalena Imielińska
  • p. Renata Kołodyńska- Pyda
  • p. Elżbieta Mila-Suska
  • p. Jakub Niedoborek
  • p. Beata Saran- Cetera
  • p. Elwira Śliwkiewicz-Cisak
  • p. Andrzej Waszczuk
  • p. Marzenna Wójtowicz
  • p. Maria Ziarkowska

Medale Unii Lubelskiej otrzymali:

  • p. Anna Drążkowska
  • p. Beata Saran- Cetera
  • p. Elwira Śliwkiewicz-Cisak

Medala Prezydenta Miasta Lublin otrzymali:

  • p. Marianna Gąsowska
  • p. Magdalena Imielińska
  • p. Renata Kołodyńska- Pyda
  • p. Elżbieta Mila-Suska
  • p. Jakub Niedoborek
  • p. Krzysztof Serweta
  • p. Andrzej Waszczuk
  • p. Marzenna Wójtowicz
  • p. Maria Ziarkowska

Dyplomy Prezydenta Miasta Lublin otrzymali:

  • p. Andrzej Bogucki
  • p. Łukasz Buczyński
  • p. Marcin Bronisz
  • p. Piotr Czarny
  • p. Ewa Dudek
  • p. Dominika Kołszut
  • p. Rafał Maciąg
  • p. Ewelina Młynek
  • p. Ewa Naręgowska
  • p. Aneta Siemieńska
  • p. Grażyna Skrzypińska
  • p. Piotr Tokarczyk
  • p. Agata Weremczuk-Cymerman
  • p. Małgorzata Żaba

Z radością informujemy, że z okazji 10-lecia istnienia szkoły honorowe ordery Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla Kultury Polskiej" otrzymali:

  • p. Alicja Bekiesza
  • p. Marianna Gąsowska
  • p. Elżbieta Karpińska
  • p. Ewa Minicka

Dyplomy uznania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za "pełną oddania pracę pedagogiczną" otrzymali:

  • p. Marzenna Wójtowicz
  • p. Jakub Niedoborek
  • p. Elżbieta Mila-Suska
  • p. Grażyna Wysocka- Skrzypińska
  • p. Ewa Minicka
  • p. Tomasz Lewandowski
  • p. Beata Saran- Cetera
  • p. Marianna Gąsowska
  • p. Andrzej Waszczuk
  • p. Elżbieta Karpińska
  • p. Andrzej Bogucki
  • p. Alicja Bekiesza
  • p. Renata Kołodyńska- Pyda
  • p. Marcin Bronisz