Koncert ku czci Świętej Cecylii

Zapraszamy na koncert ku czci Świętej Cecylii, w którym udział wezmą również nasi uczniowie. Koncert odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2022 roku w Kościele Garnizonowym przy Al. Racławickiej 20 w Lublinie.

W koncercie wezmą udział nasi uczniowie jako zespół instrumentalny towarzyszący chórom Kantylena, Stella Maris oraz Zespołowi wokalnemu ze Stowarzyszenia JESTEM. Chór Stella Maris prowadzi nasza nauczycielka - Pani Barbara Cedrowska, natomiast zespołem wokalnym i chórem Kantylena z III Lo im. Unii Lubelskiej w Lublinie zadyryguje Pani Karolina Gołofit, który prowadzi nasz chór szkolny. Koncert rozpocznie się oprawą muzyczną Mszy Świętej o godz. 18:00, a po Mszy odbędzie się Koncert Chórów.